RER45F82R5RC02
MFR.Part #
RER45F82R5RC02
JLCPCB Part #
C1571431
Description
10W 82.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance