P0805E8061WBW
MFR.Part #
P0805E8061WBW
JLCPCB Part #
C4193667
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount