RER75F3922RC02
MFR.Part #
RER75F3922RC02
JLCPCB Part #
C6643736
Description
30W 39.2kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance