RER75F39R2RC02
MFR.Part #
RER75F39R2RC02
JLCPCB Part #
C1572418
Description
30W 39.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance