BFC233912185
MFR.Part #
BFC233912185
JLCPCB Part #
C3297413
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.8uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS