RER75F3322RC02
MFR.Part #
RER75F3322RC02
JLCPCB Part #
C1572817
Description
30W 33.2kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance