RER70F97R6RC02
MFR.Part #
RER70F97R6RC02
JLCPCB Part #
C1571779
Description
20W 97.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance