RN55E3572BBSL
MFR.Part #
RN55E3572BBSL
JLCPCB Part #
C1426740
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors