RER70F9R76RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F9R76RC02
JLCPCB Part #
C1571995
Package
Plugin
Description
20W 9.76Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance