RER70F6001RC02
MFR.Part #
RER70F6001RC02
JLCPCB Part #
C1571778
Description
20W 6kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance