TNPW04024K75BYTD
MFR.Part #
TNPW04024K75BYTD
JLCPCB Part #
C3913469
Description
-55℃~+125℃ 4.75kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount