RER70F5R49RC02
MFR.Part #
RER70F5R49RC02
JLCPCB Part #
C1571829
Description
20W 5.49Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance