TNPU1206127RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206127RAZEN00
JLCPCB Part #
C4166088
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS