RER60F78R7RC02
MFR.Part #
RER60F78R7RC02
JLCPCB Part #
C1569600
Description
5W 78.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance