RN70C49R9FBSL
MFR.Part #
RN70C49R9FBSL
JLCPCB Part #
C3514245
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors