RER75F2320RC02
MFR.Part #
RER75F2320RC02
JLCPCB Part #
C1572852
Description
232Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance