RER70F5R00RC02
MFR.Part #
RER70F5R00RC02
JLCPCB Part #
C1572053
Description
20W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance