Y0095232R000B9L
MFR.Part #
Y0095232R000B9L
JLCPCB Part #
C3566058
Description
-55℃~+125℃ 232Ω 250mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS