BFC233616154
MFR.Part #
BFC233616154
JLCPCB Part #
C3299123
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 275V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS