P0805E4321BBT
MFR.Part #
P0805E4321BBT
JLCPCB Part #
C4244982
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount