RER75F1R40RC02
MFR.Part #
RER75F1R40RC02
JLCPCB Part #
C1573364
Description
1.4Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance