RER70F3740RCSL
MFR.Part #
RER70F3740RCSL
JLCPCB Part #
C6643696
Description
20W 374Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance