AHA50AJB-360R
MFR.Part #
AHA50AJB-360R
JLCPCB Part #
C6123200
Description
360Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS