RER75F3740RCSL
MFR.Part #
RER75F3740RCSL
JLCPCB Part #
C1573538
Description
30W 374Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance