Y162510K0000C9R
MFR.Part #
Y162510K0000C9R
JLCPCB Part #
C3992727
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS