RER70F11R3MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F11R3MC02
JLCPCB Part #
C1572656
Package
Plugin
Description
11.3Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance