RER70F13R3MC02
MFR.Part #
RER70F13R3MC02
JLCPCB Part #
C1572262
Description
13.3Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance