RN60C73R2BB14
MFR.Part #
RN60C73R2BB14
JLCPCB Part #
C3496561
Description
-65℃~+175℃ 250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors