RN50E4991FBSL
MFR.Part #
RN50E4991FBSL
JLCPCB Part #
C1425765
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors