RER70F38R3MC02
MFR.Part #
RER70F38R3MC02
JLCPCB Part #
C1571812
Description
20W 38.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance