RER60F1501RCSL
MFR.Part #
RER60F1501RCSL
JLCPCB Part #
C1570626
Description
1.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance