RCP0603B1K50JED
MFR.Part #
RCP0603B1K50JED
JLCPCB Part #
C4122154
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 1.5kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS