TNPW12063K32BYEA
MFR.Part #
TNPW12063K32BYEA
JLCPCB Part #
C1728270
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.32kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS