RER55F9090RC02
MFR.Part #
RER55F9090RC02
JLCPCB Part #
C1573986
Description
30W 909Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance