RNC55H1583BSR36
MFR.Part #
RNC55H1583BSR36
JLCPCB Part #
C1812553
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors