RER55F10R0MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER55F10R0MC02
JLCPCB Part #
C1573713
Package
Plugin
Description
10Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance