AHA80AFB-1K18
MFR.Part #
AHA80AFB-1K18
JLCPCB Part #
C1569040
Description
1.18kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS