ERL2090R900FKEA500
MFR.Part #
ERL2090R900FKEA500
JLCPCB Part #
C3454913
Description
-65℃~+175℃ 500mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors