RER50F22R6MC02
MFR.Part #
RER50F22R6MC02
JLCPCB Part #
C1572609
Description
20W 22.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance