RER50F28R0MC02
MFR.Part #
RER50F28R0MC02
JLCPCB Part #
C6643582
Description
20W 28Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance