RNC55H2322DSRE765
MFR.Part #
RNC55H2322DSRE765
JLCPCB Part #
C3476855
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors