RER45F3400RC02
MFR.Part #
RER45F3400RC02
JLCPCB Part #
C5847065
Description
10W 340Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance