RER50F22R1MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER50F22R1MC02
JLCPCB Part #
C1572761
Package
Plugin
Description
20W 22.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance