PTF6562R500AZBF
MFR.Part #
PTF6562R500AZBF
JLCPCB Part #
C3499209
Description
-55℃~+150℃ 250mW 62.5Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors