PTF65130R00BYBF
MFR.Part #
PTF65130R00BYBF
JLCPCB Part #
C1445208
Description
-55℃~+150℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors