PTF6562K500AZBF
MFR.Part #
PTF6562K500AZBF
JLCPCB Part #
C1444507
Description
-55℃~+150℃ 250mW 62.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors