30D305G025BA2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30D305G025BA2
JLCPCB Part #
C1602352
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 25V 3uF 6.3mm 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded