PTF56150K00BYEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF56150K00BYEB
JLCPCB Part #
C1807067
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-55℃~+150℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS