PTF56100K00BZEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF56100K00BZEB
JLCPCB Part #
C1740876
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS