PTF5610K500BYEB
MFR.Part #
PTF5610K500BYEB
JLCPCB Part #
C1741046
Description
-55℃~+150℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS